Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

Iwona Polecka

Partner

 

   Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Warszawie W 1998r. uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego i została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Białymstoku. W latach 2004 - 2007 arbiter orzekający w sprawach dotyczących zamówień publicznych w Zespołach Arbitrów przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych, trener z zakresu zamówień publicznych. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców różnych branż (handlowej, medycznej, deweloperskiej, budowlanej, organizacji odzysku, usługowych, wydawnictw prasowych, itp. ) w tym grup kapitałowych oraz podmiotów sektora finansów publicznych i organizacji pozarządowych. Znajomość praktyczna prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, pracy, zamówień  publicznych,  administracyjnego i   podatkowego.  Doświadczenie  w  zastępstwie  procesowym  w sądach powszechnych oraz sądach polubownych.

 

 

Joanna Szewczenko

Partner

 

   Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Warszawie W 2001r. uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego i została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Białymstoku. W latach 1997- 2007 pracownik naukowy na  Wydziale Marketingu   i   Zarządzania   Politechniki    Białostockiej.  Posiada  wieloletnie   doświadczenie  w świadczeniu obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców różnych branż (handlowej, motoryzacyjnej, produkcji spożywczej, budowlanej, drzewnej, usługowych, itp. ) w tym grup kapitałowych oraz podmiotów sektora finansów publicznych i organizacji pozarządowych. Znajomość praktyczna prawa cywilnego, handlowego, ubezpieczeniowego, gospodarczego, pracy, zamówień publicznych, administracyjnego i podatkowego. Doświadczenie w zastępstwie procesowym w sądach powszechnych oraz sądach polubownych.

 

  

Adam Danowski 

asystent prawny

    Student V roku Prawa na Uniwersytecie w Białymstoku. Absolwent studiów licencjackich Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Pracę licencjacką „Prawo do rzetelnego procesu jako wyraz bezpieczeństwa prawnego” obronił w roku 2015.  Specjalizuje się w prawie administracyjnym, mundurowym. Biegła znajomość języka angielskiego. Interesuje się prawem cywilnym, gospodarczym i ubezpieczeniowym.

 

 

Karol Tomasz Borkowski

aplikant radcowski 

   Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W ramach programu mobilności studentów i doktorantów studiował również na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w windykacji należności, nadzoruje postępowania egzekucyjne. Reprezentuje klientów Kancelarii w sprawach o odszkodowania oraz z sprawach z zakresu prawa rodzinnego.  Posługuje się bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Interesuje się prawem cywilnym, gospodarczym i ubezpieczeniowym.